Služby, o které se můžete opřít

Pracujeme s Google cloudem už 7 let a známe jej opravdu dobře. Realizované projekty nám dali zkušenosti nejen technické, ale i bezpečnostní, regulatorní a především provozní. O naše zkušenosti se s vámi rádi podělíme.

Lift & Shift migrace

Máte aplikace, které chcete provozovat v cloudu? Využíváme ověřenou metodiku přenosu aplikací od zmapování stavu > pilotní testy & validace > migrace dat > migrace aplikace > cloudify. Linux nebo Windows, jednoduché nebo komplexní ‒ vyzkoušejte nás.

API & Microservices

Od návrhu a popisu API, až po provoz API Management řešení v Google cloudu. Stejně tak přechod od monolitických aplikací k microservices. Obě témata umíme kombinovat tak, aby vaše aplikace byla po všech stránkách flexibilnější a spolehlivější.

Big Data zpracování

Ať už jde o backend k mobilním aplikacím, IoT zařízením nebo zpracování logů z různých systémů ‒ díky službám jako je Cloud Storage, DataFlow nebo BigQuery vám navrhneme optimální způsob průběžného ukládání a následné zpracování toku dat.

Windows v cloudu

Google Cloud je dobře kompatibilní s Windows prostředím. Poskytujeme služby provozu Windows Server 2008/2012/2016, MS SQL Server nebo nasazení ASP.NET aplikací, s širokou podporou Visual Studio a PowerShell prostředí. Požádejte nás o nezávaznou kalkulaci provozu a budete překvapeni.