Služby, o které se můžete opřít

Revolgy Migrace (nebo chce-li nasazení) je naší vlajkovou službou, kterou už vyzkoušely stovky firem jak v Čechách nebo na Slovensku a v dalších zemích střední Evropy. Projektem migrace u nás spolupráce začíná.

Migrace

Ať už jde o převod vašich dat z Exchange, Lotus Notes, Sharepoint nebo Linux serveru ‒ vždy víme jak na to. Technická část je základ, který je u nás doplněn správným řízením změny (Change Management), aby se celá vaše firma cítila jako v bavlnce. Kdy, kdo, co, proč a kde ‒ jsou základní otázky, které zodpovíme a odpovědi doručíme do každé "buňky" vaší firmy. Dlouhá řada referenčích projektů nám dává zpětnou vazbu, že víme co děláme.

Integrace

G Suite musí zaklapnout do vaší firmy a zejména s dalšímy systémy. Active Directory/LDAP, Single-sign-on (SSO), CRM, DMS? Tyto a další technologie propojíme jak je třeba. A pokud máte vlastní speciální systém, víme jak využít všechna Google API pro vaši spokojenost.

Správa

Pro správu G Suite nepotřebujete doktorát. Není ale od věci, mít specialistu, který věci zná a vždy ví kam sáhnout. Komplikované i rutinní požadavky můžete předávat na náš Ask tým, který je k dispozici 24x7. Vy se soustředí na váš byznys, my se staráme, aby vás G Suite nezradili.

Apps Script

Jednoduché, ale efektivní automatizace procesů, díky kterým vylepšíme G Suite tam, kde jiní řeknou "nelze". Zpracování příloh emailů, načítání dat z externích databází a řada dalších automatizací čeká na vaše zadání. Jakmile pro vás Apps Script vytvoříme, náš Ask tým vám poskytne podporu při užívání.aci provozu a budete překvapeni.

Více