Zajímá tě svět technologií? Bavilo by tě spolupracovat s českou společností, která inspiruje firmy po celé Evropě k jednoduššímu fungování? My totiž věříme, že technologie zjednodušují, a tím pádem i zpříjemňují fungování firmám a jejich zaměstnancům.

Naší snahou je trávit v práci tolik času, kolik je potřeba pro dosažení cíle. Při dlouhodobé spolupráci se snažíme, aby časový rozsah odpovídal 60-70% běžného pracovního úvazku. Každý má tak možnost věnovat se svým osobním věcem, koníčkům, rodině nebo prostě jen tak relaxovat.

V Revolgy jsme všichni společně vytvořili přátelské a příjemné pracovní prostředí. Díky tomu jak fungujeme, tvoříme kulturu otevřenosti a čestnosti - říkáme, co myslíme a děláme to, co říkáme.

Zaujala tě některá z nabízených pozic?

Pak nám napiš na jobs@revolgy.com, přilož svůj životopis a několik vět, proč bychom měli mít v týmu právě tebe, nebo se rozepiš o svém životním příběhu.

Chceš s námi pracovat, ale tohle není pozice pro tebe? Nevadí! Zkus nám napsat i tak. Neustále hledáme nové talenty do týmu, a co není aktuální teď, může být aktuální za pár týdnů. Za pokus to stojí!