Netmail se změnil na Revolgy

  Příběh změny

  Před 9 lety jsme se stali Netmailem. Složenina slov “Internet” a “E-mail” tehdy vyjadřovala naše zapálení pro inovace ve firemním IT, moderních technologiích, se zaměřením na cloudové služby Google G Suite. To nás neopustilo, jen časem došlo k významnému rozvoji cloudových technologií a s tím i služeb, které dnes nabízíme. Název Netmail už nedokáže tento význam plně reflektovat, a proto se měníme na Revolgy Business Solutions s.r.o.

  Slovo Revolgy (revolution + technology) symbolizuje náš zápal pro moderní cloudové technologie, díky kterým měníme firmy k jednoduššímu fungování.

  Jako Revolgy vám přinášíme výhody certifikovaného premier partnera pro Google G Suite a Google Cloud Platform a nově také certifikovaného partnera Amazon Web Services.

  Naše vize zůstává stejná: posouvat váš business kupředu, přinášet inovace do firemního IT, efektivního fungování týmu a i nadále být vaším spolehlivým partnerem v oblasti moderních cloudových služeb.


  Praktické informace

  • Dne 5. 3. 2018 jsme změnili obchodní název na Revolgy Business Solutions s.r.o.
  • Změna obchodního názvu nemá žádný vliv na platné smlouvy a závazky.
  • Sídlo společnosti, DIČ, IČ, bankovní účty, telefonické a e-mailové kontakty zůstávají stejné.
  • Prosíme Vás tedy o aktualizaci vašich evidenčních systémů a užívání našeho nového názvu v budoucí obchodní komunikaci (nové smlouvy, změny v těch současně platných, faktury, objednávky, dodací listy atp.).

  Platné údaje od 5. 3. 2018

  Revolgy Business Solutions s.r.o.
  Klimentská 1246/1, Praha 1, 110 00,
  IČ: 25082159,
  DIČ: CZ25082159